Puchar Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1-1. n/z Dragomir Okuka trener Wisły Kraków
Dodaj
Puchar Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1-1. n/z Hristu Chiacu
Dodaj
Puchar Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1-1. n/z Przy piłce Łukasz Mierzejewski (Zagłębie Lubin)
Dodaj
Dodaj
Puchar Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1-1. n/z Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin) i Maciej Stolarczyk (Wisła Kraków)
Dodaj
Puchar Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1-1. n/z Grzegorz Bartczak (Zagłębie Lubin)
Dodaj
Puchar Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1-1. n/z Czesław Michniewicz - trener (Zagłębie Lubin)
Dodaj
Puchar Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1-1. Gol z rzutu wolnego strzelony na 1-1 w 90 minucie przez Macieja Iwańskiego, n/z bezradny bramkarz Wisły, Emilian Dolha
Dodaj
Puchar Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1-1. n/z Maciej Iwański (Zagłębie Lubin)
Dodaj
Dodaj
Puchar Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1-1. n/z Strzelec bramki w 90 minucie meczu na 1-1 Maciej Iwański (Zagłębie Lubin)